Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi at görmek

Kahve falında mavi at görmek eşinin her zaman kendisine saygı göstereceğine ve el üstünde tutulacağına, sorunların epey büyük sorumluluklar getireceğine, başarılı bir kişi olacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına, evli adamın evinden ayrıldığını görmesi, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, aşama kaydedeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, ele güne muhtaç hallere geleceğine, ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına yorulur.

Kahve falında mavi at gördüyseniz:

  • Uzun süredir detaylarda kalmış olduğu için bir türlü yakalayamadığınız bir konu yüzünden işlerinizi yoluna koyamıyorsunuz.

Kahve falında mavi renkli at görmek geç de olsa huzura erileceğine, soğuk davranan bir kişi ile aranın düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında mavi gözlü at görmek oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine işarettir.

Kahve falında mavi at görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi şal bağlamak anne ve babasının her zaman başında olacağına, yenileneceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi tabak görmek iş hayatında bol kazançlı bir işe sahip olunacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi kolye görmek ister istemez aile hayatında çeşitli tartışmalar yaşayacağına, borçların kolaylıkla kapanacağına, huzurun ve sükûnetin geleceğine inanılır.

Kahve falında mavi gözlü sarışın bir erkek bebek görmek uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına, falı kapatan kişinin, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına işarettir.

Kahve falında mavi fil görmek kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, geleceğinin parlak olacağına rivayet eder.