Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birinin kırmızı gelinlik giydiğini görmek

Kahve falında birinin kırmızı gelinlik giydiğini görmek kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, işlerinin kısa bir zaman içinde çok iyi bir hal alacakken karşılaşılacak bazı durumlardan ötürü yarıda kalacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına inanılır.

Kahve falında birinin kırmızı gelinlik giydiğini gördüyseniz:

  • Ufak tefek maddi şanslar ya da karlı alışverişler söz konusu olabilir.

Kahve falında kırmızı ve beyaz gelinlik giymek hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, kişinin hedeflediği işi alacağına alamet eder.

Kahve falında birinin kırmızı gelinlik giydiğini görmek hasta ve üzgün olacağına, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı gelinlik giydiğini görmek müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında gelinliğin altına kırmızı ayakkabı giymek kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, çok güzel günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının kırmızı gelinlik giydiğini görmek yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, elini tutup, gözünün yaşını sileceğine işaret eder.

Kahve falında kırmızı güllü gelinlik görmek umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, insanların takdirine mazhar olacağına inanılır.

Kahve falında arkadaşını kırmızı gelinlikle görmek galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine, yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine alamet eder.

Kahve falında kendini kırmızı gelinlikle görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına delalet eder.