Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su içinde bebek görmek

Kahve falında su içinde bebek görmek ters giden durumların düzeltileceğine, çok hayırlı işlere girileceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına, işlerin büyük kazanç sağlayacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su içinde bebek gördüyseniz:

  • Mevcut planlarınız istediğiniz sonuçları vermiyorsa, biraz sakinleşip olayları yeniden değerlendirmenizde fayda var.

Kahve falında suyun içinde erkek bebek görmek geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, durgunlaşacağına, kendi kabuğuna çekileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında su içinde bebek görmek hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında suyun içinde bebek görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında mezarın içinde bebek görmek işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine inanılır.

Kahve falında sepet içinde bebek görmek dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında avuç içinde bebek görmek girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, ileriye gideceğine rivayet eder.

Kahve falında akvaryum içinde bebek görmek yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına inanılır.

Kahve falında beşik içinde bebek görmek mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine alamet eder.