Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eski eşinin ailesini görmek

Kahve falında eski eşinin ailesini görmek çok hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp çok mutlu olunacağına, kendi işini açacağına, işle ilgili inzivaya çekileceğine, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine, kişinin fena halde yanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski eşinin ailesini gördüyseniz:

  • Çok fazla üzerinde durmamanız durumunda akabinde her şeyin yoluna girdiğini görebilirsiniz.

Kahve falında eski eşinin ailesini görmek maddi açıdan büyük zarar edileceğine, düşmanların yaşanılan kötü olaylar karşısında sevineceğine, büyük tartışmalar yaşanacağına, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski eşin ailesini görmek akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, alınan borçların geri ödenemeyeceğine ve düşülen bir anlaşmazlığın bir türlü çözüm bulamayacağına, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine delalettir.

Kahve falında eski eşini ve ailesini görmek çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına tabir olunur.

Kahve falında eski eşi ve ailesini görmek çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eşinin ailesini görmek şansın yüze güleceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşin ailesini görmek kişinin maddi zarara uğrayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak yaşanan sıkıntılardan ötürü sorunlar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eşinin ailesiyle kavga etmek kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgili ve ailesini görmek önüne çıkan engellerden yılmayacağına, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına işaret etmektedir.