Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ihtiyar görmek

Kahve falında ihtiyar görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına, işin düzeltileceğine, iyilik bulacağına, de sıkıntılarından kurtulup, yaşamına bakacağına, bir sebeple gerek iş hayatında gerekse de aile hayatında çok zor zamanlar geçirileceğine, çok güzel günler ile karşılaşacağına, üzüntülerin sevince dönüşeceğine ve hastalıkların son bulacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ihtiyar gördüyseniz:

  • Belli bir anlaşmanın sonuçlandırılması gerekiyor.

Kahve falında sakallı ihtiyar görmek geçim sıkıntısı içine düşeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine tabir olunur.

Kahve falında ihtiyar eli öpmek kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına yorulmaktadır.

Kahve falında birini ihtiyarlamış görmek işlerin çok büyümeyeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına tabir olunur.

Kahve falında yabancı ihtiyar kadın görmek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, kendisinin de bundan çok memnun olacağına yorulur.

Kahve falında ihtiyarla evlenmek yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına yorulur.

Kahve falında nur yüzlü ihtiyar görmek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, refah düzeyinin düşeceğine işarettir.

Kahve falında ihtiyarın elini öpmek çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ihtiyar birinin elini öpmek böylece imkânsız denilen kavramı da kafasında yıkmış olacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına yorulmaktadır.