Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birilerinin zehirlendiğini görmek

Kahve falında birilerinin zehirlendiğini görmek ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, ekmeğinin çoğalacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve sorunların ve sıkıntıların hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birilerinin zehirlendiğini gördüyseniz:

  • Duygusal sorunlar geleceğinizle ilgili kaygı duymanıza neden olabilir.

Kahve falında birilerinin zehirlendiğini görmek çok büyük yenilikler yapacağına, gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında zehirli ilaç görmek sürpriz olayların meydana geleceğine tabir edilir ve fal sahibinin derdinin, kederinin dağılacağına, konforunun ve keyfinin yerinde olacağına alamet eder.

Kahve falında arkadaşının zehirlendiğini görmek sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında zehirlenip ölmek sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına işaret eder.

Kahve falında küçük zehirli yılan görmek can derdine düşeceğine, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına rivayet eder.

Kahve falında zehir tükürmek kazancının düşeceğine, geçiminin zor hale geleceğine, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Kahve falında yılanın zehirini almak olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında zehirlemeye çalışmak destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine rivayet eder.