Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında nane suyu görmek

Kahve falında nane suyu görmek böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine ve çok hayırlı bir kariyere sahip olacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, doktordan doktora koşturacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, bir takım sorunlar çıkacağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine tabir olunur.

Kahve falında nane suyu gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun ev ya da işinizle ilgili bir konuda yanlış bir karar vererek zor durumda kalabilirsiniz.

Kahve falında nane suyu görmek kısmetlerin günden güne artacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında naneli çorba içmek çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, tüm sorunlarının biteceğine delalettir.

Kahve falında toz nane görmek atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin falı kapatan kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında nane koklamak ters giden olayların düzeleceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Kahve falında nane yediğini görmek onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine işarettir.

Kahve falında nane içmek lüks içinde olacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, bahtının açık olacağına işaret eder.

Kahve falında nane kurusu görmek engellerin ortadan kalkacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında kuru nane görmek sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine işaret eder.