Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kaleci eldiveni görmek

Kahve falında kaleci eldiveni görmek hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına, yerinde saymayacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, bir sebeple kısa bir zaman içinde çok üzüleceğine, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, ruhsal ve parasal olarak istenmeyen bazı olaylar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kaleci eldiveni gördüyseniz:

  • Maddi gelişmelerin istediğiniz gibi olmadığının veya önceki harcamalarınız nedeniyle kısıtlandığınızın farkına varabilirsiniz.

Kahve falında kaleci eldiveni görmek beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine ve yaptığı akılcı planlar sayesinde maddi sorunlarla karşılaşmayacağına, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına inanılır.

Kahve falında kale görmek kötü niyetli bir kişinin başa açacağı bela yüzünden uzun süre sorunlarla boğuşulacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında kaleden atlamak ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, meşakkate düşeceğine, geçim sorunuyla karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında kaleye gol atmak değişimler sayesinde uzun zamandan beri sıkıntı çeken fal sahibinin, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, ele geçen fırsatların hayır getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kale gibi ev görmek iş hayatında büyük kazançlar elde edeceğine, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına yorulur.

Kahve falında kale içinde olmak sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, sorunsuz bir kişi ile arkadaş olunacağına, parasal ve ruhsal sorunların artacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında mavi kalebodur görmek işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında futbol kalesi görmek kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, moralsiz ve düşünceli olacağına rivayet eder.