Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hastanede birini görmek

Kahve falında hastanede birini görmek şan şöhret, itibar kazanacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine, verilen emeklerin ve yapılan sürprizlerin boşa gideceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, arkadaşlarıyla da görüşmediği gibi, sosyal hayatını da askıya alacağına, gerçek dostluklardan ve sevgiden uzak bir hayat süreceğine, kendi mutluluğunu daim kılacak güçte olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hastanede birini gördüyseniz:

  • Paranıza sahip çıkmanız gerekiyor ya da harcayacaksanız evinizle ilgili konulara harcamanızda fayda var.

Kahve falında hastaneye hasta ziyaret etmek hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına işarettir.

Kahve falında kendini hastanede yattığını görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, bu ilişkinin devamında çok büyük bir karar alınacağına, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz hastane görmek pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında hastanede hemşire olmak işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine, çalışıyorsa terfi alacağına tabir olunur.

Kahve falında hastanede gelin görmek yüksek mevkilerde işlere gireceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına alamet etmektedir.

Kahve falında hastanede serum yemek aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, yüksek mevkilerde işlere gireceğine, aile içinde bastırılması ve dışarıya sezdirilmemesini icap edecek bir gelişmenin yaşanacağına işarettir.

Kahve falında hastane yatağında yatmak projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına delalet eder.

Kahve falında hastaneden taburcu olduğunu görmek uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, anne ya da baba ile ters düşüleceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına yorulmaktadır.