Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında orkide görmek

Kahve falında orkide görmek istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına, uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılacağına, ayrılık yaşanacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, canın derdine düşeceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına alamet etmektedir.

Kahve falında orkide gördüyseniz:

  • Ortam değişikliği, arkadaşlarla yapılacak aktiviteler veya ilginç yerlere yapılacak seyahatler hayatla ilgili vizyonunuzu genişletebilir.

Kahve falında mor orkide çiçeği görmek sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine delalettir.

Kahve falında orkide görmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına alamet eder.

Kahve falında orkide çiçek görmek karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında orkide hediye almak yaşama hevesinden olacağına ve yarınlarına dair tüm umutlarını kaybedeceğine, dolayısıyla ekonomik gücünün azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında orkide çiçeği görmek çok büyük bir özgüven sahibi olacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına, bu şehirde yeni bir işe gireceğine, deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında açmış orkide görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına alamet eder.

Kahve falında mavi orkide görmek Allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, kişinin her türlü zenginliğine alamet etmektedir.

Kahve falında mor orkide görmek çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine yorulur.