Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bidon görmek

Kahve falında bidon görmek heveslerinin biteceğine, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, statü atlayacağına, rütbe edineceğine, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bidon gördüyseniz:

  • Kıskançlıklar veya çekememezlikler manipülasyon içeren diyaloglara neden olabilir.

Kahve falında bidon su görmek aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına alamet eder.

Kahve falında bir bidon süt görmek iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında yarım bidon su görmek yaşadığı olayların kötü gideceğine, temiz niyetleri sayesinde işlerinin her daim yolunda gideceğine delalettir.

Kahve falında yeşil bidon görmek rızkının eksileceğine, işlerinin duracağına, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında dolu bidon görmek kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çeşmeden bidonlara su doldurmak sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, yeni yerler göreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında boş bidonlar görmek kimseye borçlanmayacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında içi su dolu bidon görmek başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine yorulmaktadır.