Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz mavi renk görmek

Kahve falında beyaz mavi renk görmek sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, ancak daha sonra bazı sorunlar yaşayacağına, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunların sürekli artacağına, zarar getirecek bir kişi ile istemeden muhatap olunacağına, bu yüzden aile bireyleri ile tartışılacağına, alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz mavi renk gördüyseniz:

  • Özel bir kişiyle ortak ilgi alanlarınızı tespit etmeniz veya geleceğe yönelik planlar yapmanız ilişkinizi güçlendirebilir.

Kahve falında mavi ve beyaz renk görmek fal sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına, telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine rivayet eder.

Kahve falında beyaz mavi renk görmek hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına alamet eder.

Kahve falında beyaz renkli mavi gözlü kedi görmek nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına, üzüntülerin en kısa sürede geçeceğine, hayırlı insanlar ile tanışılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mavi beyaz renk görmek işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, başarılarının düşeceğine, insanlık ve kulluk vazifesini daha çok yerine getireceğine yorulur.

Kahve falında beyaz ve mavi renk görmek gözden düşeceğine, ayıplanacağına, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına yorulur.

Kahve falında mavi renk elbise giymek mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, kurulu düzeninin olacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine rivayet eder.

Kahve falında mavi renkli yorgan görmek yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına ve ferahlığa ereceğine işaret eder.

Kahve falında mavi renkli kazak görmek inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, yeni bir sayfa açmak için var olan hayatını tamamen değiştiren fal sahibinin, aldığı tüm kararların sorumluluklarını da üstleneceğine alamet eder.