Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında salon görmek

Kahve falında salon görmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına, büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, bir miras kavgasının araya giren aile büyükleri sayesinde mahkeme kapısına gidilmeden çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, umutlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında salon gördüyseniz:

  • Bir fikrinize yatırım yapabilirsiniz.

Kahve falında güzellik salonuna gitmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine işarettir.

Kahve falında duruşma salonu görmek zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, iş konusunda bir türlü iyi bir noktaya gelinemeyeceğine ve hayallere ulaşmak için gereken motivasyonun sağlanamayacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, çok iyi bir kariyer edineceğine alamet eder.

Kahve falında kendini mahkeme salonunda görmek hastalıkların uzak duracağına, kırılacağına işarettir.

Kahve falında sinema salonunda olmak içine düştüğü kötü durumlardan kısa zamanda kurtulacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında düğün salonu tutmak çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, dünyanın kendisine galip gelmesine yorulmaktadır.

Kahve falında kapalı spor salonu görmek sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında balo salonu görmek ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında düğün salonu görmek moralinin düzeleceğine, sıkıntılarını çözeceğine rivayet eder.