Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü bit görmek

Kahve falında ölü bit görmek yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, etiği duaların Allah katında kabul edildiğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, yol yordam öğretileceğine, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine, yapılacak araştırmalar ve ortaya konulacak çabaya rağmen sorunun bir türlü düzeltilmeyeceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine ve bu sayede deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına inanılır.

Kahve falında ölü bit gördüyseniz:

  • Bazı konularda frene basmak veya bazı konuları ısrarla zorlamaktan vazgeçmek zor olsa da, denemeniz gerekiyor.

Kahve falında ölü bit görmek ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, atılacak adım sayesinde iki tarafında çok mutlu olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölünün başında bit görmek kültürlü, çağdaş, eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına yorulur.

Kahve falında başkasından bit temizlemek belalara denk gelmeyeceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında pirinçte bit görmek hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bit yavrusu görmek zarar edilecek ve isme leke sürecek bazı yollara girileceğine, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine, dualarının kabul olacağına inanılır.

Kahve falında namazı bitirmek şansın döneceğine, işlerinin günden güne bozulacağına işaret eder.

Kahve falında bitmiş diş macunu görmek sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, hayatında meydana gelecek yeniliklerin yüzünün gülmesine vesile olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında saçta bit yavrusu görmek rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.