Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında beyaz ata binen birini görmek

Kahve falında beyaz ata binen birini görmek duraklama yaşanacağına, aile bireyleri arasında bazı istenmeyen olaylar yaşanacağına, kısmetin kapanacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, çok zor duruma düşüleceğine, bencil insanlar yüzünden fal sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, dünya mallarının çoğalacağına, eve huzur dolacağına, uzun zamandan beri destek verdiği insanların sırt çevireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, Allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz ata binen birini gördüyseniz:

  • Size yanlış veya şaibeli bilgi veren kişiler olabilir.

Kahve falında beyaz ata binmek parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında beyaz ata binen birini görmek kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, sevdiği insanların olacağına alamet eder.

Kahve falında büyük beyaz ata binmek sevdiklerinden uzak kalmadan, onlarla daha çok vakit geçirerek yaşlanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına delalettir.

Kahve falında gelinlik beyaz ata binmek kazancının günden güne çok artacağına, maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz ata sarılmak rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, daha fazla yakınlaşacağına yorulur.

Kahve falında beyaz ata binip gitmek mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin beyaz ata bindiğini görmek çok kötü durumlara düşeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine delalet eder.

Kahve falında beyaz bir ata binmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına rivayet eder.