Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında birine toprak atmak

Kahve falında birine toprak atmak iftiraya uğrayacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, çok büyük ve hayırlı olayların yaşanacağına, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine ve bu sayede çok sayıda insana ekmek kapısı açılacağına, ailevi sorunlar yaşanacağına, hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, kişiyle beraber ailesinin de maddi olarak kalkınacağına yorulur.

Kahve falında birine toprak atmak gördüyseniz:

  • Kadınlar hakkında yanlış düşüncelere eğilimlisiniz.

Kahve falında birine toprak atmak işlerindeki bereketin kaçacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, sorunlarını daha rahat şekilde çözeceğine ve derin bir nefes almayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendi mezarına toprak atmak kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, mutlu olunacağına ve yaşanacak güzel olaylar ile yakında çok sevinileceğine, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine delalettir.

Kahve falında boş mezara toprak atmak iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına ve güzel ve zevkli bir işte yüksek mevkilerde bir işe gireceğine, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evden toprak atmak pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, dostlardan zarar görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüye toprak atmak iş hayatında başarılı olmaya, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında toprak atmak hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına, zenginliğe kavuşulacağına rivayet eder.

Kahve falında mezara kürekle toprak atmak işlerin yoluna gireceğine, kurulu bir düzenin sağlanacağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Kahve falında toprağı kürekle atmak bekleyişinin kazanacaklarına ve sahip olacaklarına değeceğine, hayatının da kolaylaşacağına, kendi işini kurup hayallerini teker teker yerine getireceğine alamet etmektedir.