Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bengü görmek

Kahve falında bengü görmek iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, hayırlara vesile olacak bir evlilik yapılacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına, zararını tamamen kapatacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bengü gördüyseniz:

  • Seçeneklerinizi veya fırsatları gözden geçirmeniz gerekiyor.

Kahve falında kalçada ben görmek eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine ve kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, sorunların ve dertlerin biteceğine alamet eder.

Kahve falında yüzde ben görmek geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine tabir olunur.

Kahve falında birbirine benzeyen insanlar görmek onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına tabir olunur.

Kahve falında ayakta ben görmek yıllar sonra rahat yüzü göreceğine ve sevdiği kişilerin sıkıntılarına derman olacak adımlar atacağına, sevilen, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, rahat ve huzurlu bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında birinin beni boğduğunu görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik içinde yaşanacağına, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında benli bebek görmek sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ben saymak alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fareye benzeyen hayvan görmek rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine alamet etmektedir.