Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evin odasını boyatmak

Kahve falında evin odasını boyatmak başarılarının artacağına, hane içindeki mutluluğunun büyüyeceğine, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, çoğalan kısmetlerle birlikte kişinin ismini herkese duyuracağı projelerde yer alacağına işaret eder.

Kahve falında evin odasını boyatmak gördüyseniz:

  • Karşılaşacağınız fırsatları anında değerlendirin.

Kahve falında evin odasını boyatmak eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında siyah boyalı oda görmek elde bulunan fırsatların çok büyük bir sorun eşliğinde maddi ve manevi olarak sıkıntıya sebep olacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, her durumda, sorun ne olursa olsun arkalarında duracağına delalet eder.

Kahve falında mavi boyalı oda görmek para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına tabir olunur.

Kahve falında sarı boyalı oda görmek evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında odanın boyandığını görmek kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine yorulur.

Kahve falında beyaz boyalı oda görmek işinin başından ayrılmayacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında odaya boya yapmak karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında yeşil boyalı oda görmek derde ve kedere düşeceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına yorulmaktadır.