Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kuran görmek

Kahve falında kuran görmek bundan güç ve cesaret alacağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, nitelik ve farklılık geleceğine, müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında kuran gördüyseniz:

  • Evle ilgili konular veya aile ilişkileri yorucu ya da yıpratıcı olabilir.

Kahve falında yatılı kuran kursuna gitmek moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, bilgiyle donanacağına işaret eder.

Kahve falında kuran harfleri öğrenmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, işlerinde yenilikler yapacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, rahatlık sağlayacak kararlar verileceğine ve refah içinde yaşanacağına delalettir.

Kahve falında birisinden kuran almak sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine yorulur.

Kahve falında kuranı kerimi okuyamamak dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kardeşini kuran okurken görmek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına tabir olunur.

Kahve falında kuranı kaybetmek planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kurandan ayet okumak verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuran ve bebek görmek ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.