Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ev oda görmek

Kahve falında ev oda görmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, içinden çıkılmaz bir hal alacağına, başarıların çok kısa bir sürede fal sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ev oda gördüyseniz:

  • Daha az denemiş yollar deneyebilirsiniz.

Kahve falında çok odası olan ev görmek övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında tek odalı ev görmek sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına, yeni bebek müjdeleri ve evlilik haberleri alınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evde çok oda görmek haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ev odalar görmek zenginliğinin, konforunun artacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evde odalar görmek kısmetinin artacağına, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına rivayet eder.

Kahve falında çok odalı eve taşınmak bir takım sorunlarla karşılaşacağına, bol para kazanacağına delalettir.

Kahve falında üç odalı ev görmek dünya hayatında huzurlu olmaya, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine inanılır.

Kahve falında çok odalı büyük ev görmek mutluluktan havalara uçulacağına, büyük rahatlık yaşanacağına delalet etmektedir.