Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında söğüt görmek

Kahve falında söğüt görmek iş ile ilgili kararsızlıkların veya belirsizliklerin ortadan kalkacağına, dertlerin sonlanacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, karşısına kendine hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, hayallerini ve ideallerini gözden geçirdiği bu süreçte yepyeni kararlar alarak, hayatına başka kişilerin müdahaleleri olmadan devam edeceğine rivayet eder.

Kahve falında söğüt gördüyseniz:

  • Sevdiklerinizle başarılarınızı kutlayabilirsiniz.

Kahve falında salkım söğüt ağacı görmek hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, amaçların gerçekleştirilemeyeceğine, onlarla gönül birliği edeceğine rivayet eder.

Kahve falında söğüt dalı görmek hayatına girecek yeni insanlarla kuracağı arkadaşlıklar sayesinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçireceğine, keşiflerde bulunup, maceralara atılacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine delalettir.

Kahve falında salkım söğüt görmek verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine, yeni bir çevre edinileceğine alamet eder.

Kahve falında söğüt dikmek takdir edilip her konuda destek göreceğine, ardından yeni bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında söğüt ağacı budamak planlarının işe yarayacağına, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına inanılır.

Kahve falında söğüt ağacına çıkmak iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına alamet eder.

Kahve falında söğüt dalı kesmek verilen vaatlerin yerine getirileceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine delalettir.

Kahve falında yeşil söğüt ağacı görmek patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine işarettir.