Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzün görmek

Kahve falında yüzün görmek Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, yüksek makamlara geleceğine bu sayede hayatın tüm külfetinden de kurtulmuş olacağına, gıybet edeceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına, sevdiği kişiler ile elbirliği yaparak daha büyük kazançlar elde edeceğine, ferahlayacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına yorulur.

Kahve falında yüzün gördüyseniz:

  • Eşitlik ilkesine saygı gösterilmesi durumunda iş ya da özel yaşamınıza ilişkin konularda hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Kahve falında yüzünü dikişli görmek kendisini çok üzen bir olay yüzünden uzunca bir süre toparlanamayacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yüzünde büyük yaralar görmek yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine delalettir.

Kahve falında başkasının yüzüne krem sürmek böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına delalet eder.

Kahve falında sevdiğin birinin yüzünü görmek hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, hastalıklarının son bulacağına alamet eder.

Kahve falında birinin yüzünü kırışık görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına işarettir.

Kahve falında havuzda yüzen balık görmek daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine delalet eder.

Kahve falında sevdiğini güler yüzlü görmek gönül işlerinden yana hayır bulacağına, sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine işarettir.

Kahve falında yüzünde ışık görmek mutluluk dolu günler yaşanacağına, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına yorulur.