Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında başörtüyü çıkarmak

Kahve falında başörtüyü çıkarmak yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, istediği her şeye yaşamı boyunca sahip olacağına, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, mutluluğunun artacağına, yaptığı hatalardan dolayı çektiği üzüntüye ve kırdığı kalpleri kazanmak için çabalayacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına alamet etmektedir.

Kahve falında başörtüyü çıkarmak gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi gören önemli pozisyondaki kişiler sizi yakın takibe alabilirler.

Kahve falında başörtüyü çıkarmak moralinin bozulacağına ve sinirlerinin de adeta bir yay gibi gerileceğine, sorunların çabucak halledileceğine delalettir.

Kahve falında başörtü çıkarmak çok hayırlı ve mutlu günler göreceğine ve başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına işaret eder.

Kahve falında mor renk başörtü görmek işlerin her geçen gün daha iyi olacağına, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına rivayet eder.

Kahve falında başkasını başörtülü görmek etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına alamet eder.

Kahve falında başörtü görmek bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine, sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine yorulur.

Kahve falında yeşil başörtü almak işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına işaret eder.

Kahve falında başörtülü birini açık görmek rızkını kazanırken zorlanmayacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine delalet eder.

Kahve falında hediye başörtü almak bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine tabir olunur.