Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ahırda at görmek

Kahve falında ahırda at görmek kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, hayırlı kararlar alacağına, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, attığı adımların boşa çıkacağına, iyileşeceğine, ferahlayacağına rivayet eder.

Kahve falında ahırda at gördüyseniz:

  • Sizi tatmin etmeyen veya keyif vermeyen iş, anlaşma, ilişki veya iş birliklerini sonlandırabilirsiniz.

Kahve falında ahırda atlar görmek kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, çok kazançlı olarak girdiği işlerden büyük zararlara uğrayarak çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında ahırda at görmek kırgınlıklar yaşanacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, mutluluğun günden güne daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında at ahırı görmek iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına işarettir.

Kahve falında dolu ahır görmek endişelerin yerini mutluluğun alacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ahırda cımbız görmek sevinçli ve güzel günler görüleceğine, ardından işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine,  yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına alamet eder.

Kahve falında ahır dolusu inek görmek hayat standardı ve kalitesi olarak kişinin dilediği gibi yaşamaya devam edeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ahırda yumurta görmek sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, kendisine şifa olacağına rivayet eder.

Kahve falında ahırda yatmak fal sahibinin rahat bir hayata kavuşacağına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına rivayet etmektedir.