Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında herşeyi gri görmek

Kahve falında herşeyi gri görmek elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına, sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, arzularınızın gerçekleşeceğine, sevgisinin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında herşeyi gri gördüyseniz:

  • Aşırılıklardan kaçınılmaması durumunda maddi, duygusal veya fiziksel sorunlar söz konusu olabilir.

Kahve falında herşeyi gri görmek işlerinin de bir düzene oturacağına, yokluk içine gireceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına inanılır.

Kahve falında her yeri gri görmek sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran fal sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gri bluz görmek daha çok kazanç elde edeceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine işaret eder.

Kahve falında gri kapı görmek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, büyük üzüntüler yaşanacak olan önümüzdeki günlerde herkesin şaşıracağı bir haber alacağına delalet eder.

Kahve falında gri yavru kedi görmek rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, maddi açıdan iyi bir noktaya gelineceğine, şimdiye kadar yaşadığı sıkıntılarının sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında gri görmek arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, ruhunu ve bedenini dinlendireceğine yorulur.

Kahve falında gri hırka görmek iftirayı atan kişinin ortaya çıkarılması ve iftiranın gerçek olmadığının ispatlanması konusunda elinden gelen herşeyi yaparak gerçekleri insanlara göstereceğine, zor günlerin sona ereceğine işarettir.

Kahve falında gri bere görmek dayanışmanın ve düzenin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp güzel ve kazançlı işler yapılacağına, rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanan üzüntülü günlerin biteceğine delalet eder.