Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve Falında Balkon Görmek

Kahve Falında Balkon GörmekKişinin normal hayatında sergilediği karakter bozukluklarının ya da cesaretsizliğinin işareti olabilir.
Nasıl ki gerçek hayatımızda kaygan zemin üzerinde dik durarak yürüyemiyorsak, bazı zamanlarda duygusal anlamda da dengesizlikler sergileyebiliriz.
İşte fal yorumunda da balkon, desteksiz zeminde duruyormuşçasına karakterler sergilediğimizle ilgili olan intibalar bırakabilir.
Balkonun durduğu konuma bakacak olursak, balkonmimari yapı olarak altı desteksiz ve boşlukta duran birolgudur.
Kahve falında balkon görüntüsüyle karşılaşan bir kişi de kararsız kaldığı, cesaret gösteremediği ve cesur kararlar alamadığı bir dönem yaşıyor demektir.
Falda Balkon Görmek Kahve falında balkon görmek dar geçitlerden geçerken zor verilen ya da verilemeyen kararları simgeliyor olabilir.
Bocaladığınız bazı konularla karşı karşıya olduğunuz bir pozisyonda olduğunuzu gösteren bu durum, sizi yoracak bir sürece sokabilir.
Bu yüzden bir an önce düşündükleriniz ile, ağzınızdan çıkanlar konusunda tutarlı olmanız gerektiğini düşünmeli ve düşüncelerini rayına oturtmalısınız.
Tutarsızlık yaşayabileceğiniz ve duygularınız konusunda geçici bir süre değişkenlik yaşadığınız bu süreçte gerekirse aile büyüklerinize danışarak önemli kararlarınızı almamalısınız.
Öte yandan balkon hayatınızda bir geçişin simgesi olabileceği gibi çok yakında sosyal yaşamda mertebe değiştireceğinizin, yeni yeni ortamlara, farklı kalabalıklara gireceğinizin de habercisi olabilir.
Bu nedenle hayatınızda yaşanacak olan büyük değişimlere de hazırlıklı olmanızı öneririz.
“Balkon Ne Anlama gelir?” Kahve falında balkon görmek cesaretinizi toplamanız gerektiğine, ayaklarınızın üzerine daha sağlam basmanız gerektiğine, duygularınızdan dana emin davranarak olaylar karşısında karakterinizden ödün vermemeniz gerektiğine işaret eder.
Ayı zamanda hayatınızdaki olumlu değişikliklere de delil olabileceği gibi, balkonda kendinizin figürünü de görüyorsanız ilerde ya da yakın zamanda sözü geçe bir kimse olacağınıza işaret olabilir.
Zira yüksekte duran bir balkon her zaman üst mertebede duran kişileri işaret edebileceği gibi, güruhlara, topluluklara hitap eden kişileri de simgelemektedir.
Bu yüzden iş yerinizde grup başkanı, yönetici, amir gibi titrler alarak yakın zamanda mertebenizin yükseldiğine şahit olabilirsiniz.
Aynı zamanda bu kişi sizin yerinize bir yakınınız, ailenizden biri, eşiniz, kardeşiniz ya da çocuklarınız da olabilir.
Kısacası balkonda duran bir insan figürü eğitim alanında yükselecek olan bir kişiyi, iş hayatında başarıdan başarıya koşacak olan bir insanı ya da kariyer konusunda daima en yükseği hedefleyen ve bu konuda da başarılı olacak olan bir kişiyi imgeliyor olabilir.