Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balık ve kar görmek

Kahve falında balık ve kar görmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, bununla yüceleceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını bulacağına, ancak bunun için bir hayli geç kaldığına da alamet olan fal, güvenilip sır paylaşılan kimselerin, bu bilgileri fal sahibini arkadan vurmak için kullanacağına, sağlıklı bir ömür süreceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal sahibinin kendisi için en doğru olanı yapacağına rivayet eder.

Kahve falında balık ve kar gördüyseniz:

  • Belli konulara yaklaşımlarınızın daha poitik olmasında fayda var.

Kahve falında karnından balık çıktığını görmek sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve başarılı projeler ve kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında balık ve kar görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, bu sayede çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında balığın karnında olmak olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine işaret eder.

Kahve falında balığın karnını yarmak böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında balık karnında balık görmek sorunlarının her geçen gün azalacağına, kurulu düzenin bozulmasına sebep olacak bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Kahve falında kar ve balık görmek kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, çaresiz hallere düşeceğine, olaylı günler geçireceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına tabir olunur.

Kahve falında karnında balık olduğunu görmek herkes tarafından saygı göreceğine, yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında karnında balık görmek özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, devletle ilgili bazı sıkıntılar çıkacağına tabir olunur.