Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yeni kapılar görmek

Kahve falında yeni kapılar görmek çok üst mevkilere yükseleceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, yokluğa, darlığa düşeceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine inanılır.

Kahve falında yeni kapılar gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı genişletmeniz durumunda teklifler söz konusu olabilir.

Kahve falında yeni kapı yaptırmak eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, kazancının ve rızkının da garanti olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yeni kapı takmak ortalığın karışacağına, sevgi ve birlik içinde yaşayan kişilerin arasına düşmanlık gireceğine, eline para geçeceğine ve geçen parayı da hayır işlerinde kullanacağına delalet eder.

Kahve falında yeni evin kapısını açmak zaferler kazanacağına, bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına rivayet eder.

Kahve falında yeni kapı taktırmak elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni kapı yapmak kurtuluşu yakalayacağına, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeni kapı almak özel hayatında gerçek ve kalıcı saadeti bulacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine delalettir.

Kahve falında yeni ev kapısı görmek uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine ve yıllardan beri hayali kurulan şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, yaşamına bakacağına rivayet eder.

Kahve falında yeni kapı görmek aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, maddi sıkıntılarının ortadan kalkacağına ve yüzünün güleceğine tabir olunur.