Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yumurta topladığını görmek

Kahve falında yumurta topladığını görmek bilakis yakın zamanda tanışacağı kişilerden hayır göreceğine, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, himayesinde çok sayıda kişinin çalışacağına, sinir bozucu ve fal sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yumurta topladığını gördüyseniz:

  • Sizden kendinizi bir konuya adamanız istenebilir.

Kahve falında yuvadan yumurta toplamak sevdiği kişilerin yardımı ve destekleri sayesinde kendisini çok hayırlı ve güzel işlerin içinde bulacağına, prestij kazanacağına inanılır.

Kahve falında yerden yumurta toplamak maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, kudretli ve hikmetli kimse olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında çürük yumurta toplamak zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, uzun uğraşlar sonucu sahip olunan zenginliğin azar azar kaybedileceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz yumurta toplamak hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, çok büyük hayır duaları alacağına işarettir.

Kahve falında eteğine yumurta toplamak eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine alamet eder.

Kahve falında sıcak yumurta toplamak çok sıkıntılı zamanları geride bırakacağına, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında samanlıkta yumurta toplamak sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine ve borçlarından bu sayede kurtulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine tabir olunur.

Kahve falında büyük yumurta toplamak toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, saygınlığının artacağına ve aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına yorulmaktadır.