Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında annesini hacda görmek

Kahve falında annesini hacda görmek yokluğun ve hastalığın baş göstereceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına, çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, hoşgörülü biri olunacağına, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine, ana baba dualarının alınacağına, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına delalet eder.

Kahve falında annesini hacda gördüyseniz:

  • Kendinizi geliştirmelisiniz.

Kahve falında anne babanın hacca gittiğini görmek yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına delalet eder.

Kahve falında anne babayı hacda görmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında anneyi hacda görmek eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yeni bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında anneyi hacca göndermek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına tabir olunur.

Kahve falında annesinin hacca gideceğini görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, ancak gireceği yolun da çetin olacağına tabir olunur.

Kahve falında annemi hacca giderken görmek yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, aldığı kararların ve attığı adımların çevresi tarafından destekleneceğine inanılır.

Kahve falında annenin hacca gitmesini görmek her türlü konforsa sahip olunacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında anne ve babayla hacca gitmek hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına rivayet eder.