Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü tay görmek

Kahve falında ölü tay görmek sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, stres atılacak aktiviteler yapılacağına, sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, büyük atılımlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, Allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, çok sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, güzel günler yaşayacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına ve mutlu günlerin geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölü tay gördüyseniz:

  • Teknolojik anlamda da zamansızlık nedeniyle öğrenme veya pratik yapma sıkıntısı yaşanabilir.

Kahve falında ölü tay görmek bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında tay satın almak gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına, bereketin ve verimin hâkim olacağına işarettir.

Kahve falında başbakan tayyip erdoğanı görmek hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz at ve tay görmek atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, işlerin sürekli büyüyeceğine inanılır.

Kahve falında recep tayyip erdoğanı görmek inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına alamet eder.

Kahve falında kırmızı tay görmek kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yavru tay görmek iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına tabir olunur.

Kahve falında kızıl tay görmek hayatının daha kolay, geçiminin de daha rahat bir hale geleceğine, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına alamet etmektedir.