Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevdiğinin saçının döküldüğünü görmek

Kahve falında sevdiğinin saçının döküldüğünü görmek huzuru bozulan fal sahibinin yanlış adımlar atacağına, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, uğursuzlukların kol gezeceğine ve başarısızlıklar nedeni ile hayal kırıklıkları yaşanacağına, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğinin saçının döküldüğünü gördüyseniz:

  • İş hayatında ani değişiklikler yaşanabilir. Değişen iş yöntemleri, işe bağlı yer değişiklikleri, değişen çalışma arkadaşları ya da çalıştığınız sektörle ilgili değişimler kendini gösterebilir.

Kahve falında sevdiği kızı kısa saçlı görmek ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına inanılır.

Kahve falında sevdiğinin saçını okşamak uğradığı haksızlığın düzeltileceğine, işlerdeki karın artacağına delalettir.

Kahve falında sevdiğinin saçını kısa görmek üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına ve sorunların biteceğine, eğitim ve sağlık konularında büyük bir karar verileceğine tabir olunur.

Kahve falında sevdiğinin saçını kesmek çok büyük çalışmalar yapıp kazanç elde etmek için çok iyi yollara girileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğinin saçını taramak her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine işaret eder.

Kahve falında sevdiğinin saçlarını uzun görmek iyi şartlarda yaşayacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevdiğinin saçını görmek iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğinin saçlarını okşamak sonucun olumsuz olması halinde de suçun kendisinde kalacağına, inancının zayıflayacağına, kul olarak yerine getirmesi gereken vecibeleri ihmal edeceğine işaret etmektedir.