Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında duvara kuran asmak

Kahve falında duvara kuran asmak kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, hayatına dair isteklerini yeniden gözden geçireceğine, engellerin ortadan kalkacağına, işlerinin başarılı olacağına, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, yaşanan bütün üzüntülerin sona ereceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakında geleceğine ve tüm aileyi mutluluktan uçuracağına, sevdiği kişilerden alacağı destek ile daha büyük çalışmalara girmek için adım atacağına, işlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına delalettir.

Kahve falında duvara kuran asmak gördüyseniz:

  • Sonuçlarını düşünmeden konuşmanız ise sorun yaratabilir.

Kahve falında duvara kuran asmak yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, yol kat edeceğine, ilerleyeceğine, çok başarılı işlerin altına imza atacağına inanılır.

Kahve falında duvara bayrak asmak hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, nefsine uyacağına işaret eder.

Kahve falında duvara çerçeve asmak aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine delalettir.

Kahve falında duvara saat asmak yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına ve çok rahat edileceğine, verdiği kararları, yaşama biçimini ve düşüncelerini sorgulayacağı bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında duvara elbise asmak kendisinin başarılarını duymuş olan bir kişi sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına delalet eder.

Kahve falında duvara ayna asmak atılan her adımla sıkıntılardan biraz daha uzaklaşılacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında duvara asmak dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, para sıkıntısının olmayacağına inanılır.

Kahve falında duvara tablo asmak bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, şiddete maruz kalarak veya ağır sözler işiterek çok mutsuz olacağına rivayet eder.