Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında babadan izin almak

Kahve falında babadan izin almak yaptığı başarılı işler sayesinde adının herkes tarafından bilineceğine ve takdir edilen bir iş sahibi olacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, sorun yaratan bazı davranışların terkedileceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına yorulur.

Kahve falında babadan izin almak gördüyseniz:

  • İlgi alanınıza giren konularda hızla ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında babadan izin almak güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Kahve falında aileden izinsiz evlenmek işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına işarettir.

Kahve falında işten izin almak deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, yapılan bütün işlerde çok büyük zararlar edileceğine, endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına inanılır.

Kahve falında izin kağıdı görmek harcamalarında aşırıya gitmesi halinde borçlanabileceğine, zaferler kazanacağına, rakiplerini alt edeceğine alamet eder.

Kahve falında hırsızın ayak izini görmek hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında askerden izine gelmek yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine inanılır.

Kahve falında ayak izini görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına tabir olunur.

Kahve falında birinin evine izinsiz girmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine yorulmaktadır.