Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fayans görmek

Kahve falında fayans görmek yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, onların bir adım önüne geçeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, sevinçli haberlerin geride kalacağına ve üzüntülü bir ruh haline bürünüleceğine, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, bunun da hayatı için büyük neşe kaynağı olacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine ve elinde maddi değeri olan her şeyi satmak zorunda kalacağına, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine işaret eder.

Kahve falında fayans gördüyseniz:

  • Çekingenlik ya da güvensizlik önemli kayıplara sebep olabilir.

Kahve falında kırık fayans görmek heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında yeşil fayans görmek başarısızlığa düşüleceğine, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine alamet eder.

Kahve falında fayans görmek eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında beyaz fayans görmek işinde aranan biri haline geleceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına rivayet eder.

Kahve falında fayans yaptırmak her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, girdiği işlerde başta çok iyi giderken daha sonra zarar etmeye başlayacağına, zararının büyük olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında banyo fayansı görmek yönetici makamına geleceğine ve kendisi ile gurur duyacağı önemli ve büyük işlere imza atacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi fayanslı ev görmek büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, isteklerine ulaşmak konusunda muvaffak olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı fayans görmek ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine işaret etmektedir.