Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çok yol görmek

Kahve falında çok yol görmek kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, çok daha büyük işlere gireceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, hayırlı ve makbul olacak zenginliğe sahip olacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, sorunların sürekli artacağına rivayet eder.

Kahve falında çok yol gördüyseniz:

  • Riskli maceralardan kaçınmalısınız.

Kahve falında anneyle yola çıkmak eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, ortaya konulacak çalışmalar ile huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yol yapımı görmek çalışmaktan kurtulacağına ve biraz da kendisine zaman ayırma fırsatı elde edeceğine, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine alamet eder.

Kahve falında virajlı yollar görmek çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, birlikte çeşitli işlere girileceğine ve işin sonucu ne olursa olsun herhangi bir sorun yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yol ve ev görmek maddi sıkıntılardan kurtulmaya, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yolun yarıldığını görmek zor zamanlar geçirileceğine, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına delalet eder.

Kahve falında suya yol açmak sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, bir süre bu durumun devam edeceğine ancak daha sonra yaşanacak olan bazı güzel gelişmeler sayesinde sorunların çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yol düzeltmek kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dağda yol aramak kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine ve daha iyi işler yapmaya çalışacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, sevdiği kişiler ile birlikte girdiği ve büyük kazanç elde etmeyi umduğu işten çok büyük zarara uğrayarak çıkacağına alamet etmektedir.