Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında az su görmek

Kahve falında az su görmek mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, işlerinde atılıma geçeceğine, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, büyük bir karamsarlığa kapılacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine işaret eder.

Kahve falında az su gördüyseniz:

  • Kalbinizin sesini dinlemeniz karşılaşacağınız kişileri etkilemenizi sağlayabilir.

Kahve falında ölmüş anneye su içirmek cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, üzüntülerin son bulacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine rivayet eder.

Kahve falında su kayağı yapmak gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine işarettir.

Kahve falında kivi suyu görmek haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, kısmetlerinin bol olacağına işaret eder.

Kahve falında vişne suyu ikram etmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine işarettir.

Kahve falında bir evi su bastığını görmek zorlukların baş göstereceğine, dertlerin artacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına, bolluk içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri beklenen bir iş kapısının açılacağına, bu sayede haddinden daha fazla süren işsizlik döneminin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında kedinin suya düştüğünü görmek deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, köşeye sıkıştıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hortumdan akan su görmek çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, girilen bütün işlerde zarar edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında su icirmek zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, keyfinin ve sağlığının da yerine geleceğine rivayet eder.