Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayağını siyah görmek

Kahve falında ayağını siyah görmek parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, iş güç sahibi olacağına, rahatının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, dileklerinin kabul olacağına rivayet eder.

Kahve falında ayağını siyah gördüyseniz:

  • Her şeyi akışa bırakın.

Kahve falında ayağa siyah çorap giymek kişinin saygınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ayağında siyah çorap görmek maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına inanılır.

Kahve falında ayak tırnağını siyah görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, huzursuzlukların veya sorunlu durumların çözülmesiyle beraber fal sahibinin iş hayatında da kendisini çok iyi hissedeceğine delalettir.

Kahve falında ayağında siyah ayakkabı görmek fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayaklarının altını siyah görmek bolluk ve berekete kavuşacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına delalettir.

Kahve falında ayağın altını siyah görmek kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine, kötülüklerden uzak kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ayağını siyah görmek hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, onun aracılığıyla rahat yüzü göreceğine ve ferah düzeyinin de artacağına işaret eder.

Kahve falında ayakları siyah görmek rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine delalet eder.