Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camiye halı görmek

Kahve falında camiye halı görmek hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına, uğranılan zararların telafi edileceğine, bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, yüklü miktarda para kazanacağına, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, evine haciz geleceğine alamet eder.

Kahve falında camiye halı gördüyseniz:

  • İstenilen çalışma koşulları oluşabilir veya verimli çalışma arkadaşlarına kavuşabilirsiniz.

Kahve falında camiye halı görmek gelecekle ilgili korkularının, kaygılarının, karamsarlığının, umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında caminin halılarını görmek kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına delalettir.

Kahve falında camiye halı almak farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararın gittikçe daha da artacağına tabir olunur.

Kahve falında camiye halı vermek yollarının aksiliklerle kapanmayacağına, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında cami halısı görmek hayattan yana keyif bulacağına, girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında cami halılarını yıkamak maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına alamet eder.

Kahve falında camiye halı sermek rızkının bollaşacağına, elinin de bolluk göreceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine yorulur.

Kahve falında kirli halı temizlemek kişinin yaşam şeklinin, alışkanlıklarının, hayata bakışının, düşüncelerinin, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına, eline geçen kazançları çok hayırlı ve güzel işler için harcayacağına inanılır.