Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sema ettiğini görmek

Kahve falında sema ettiğini görmek işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, iyi geçiminin de bozulacağına, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına, hayırlı haberler alacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine, şansının artacağına, rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, güzelleşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sema ettiğini gördüyseniz:

  • İş hayatınızda güvence altında olmak için daha çok çalışmalısınız.

Kahve falında sema ettiğini görmek manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında semada namaz kılmak arif ve alim kimseler arasına gireceğine, sorunların gittikçe artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında semaya uçmak daha zengin ve refah bir hayat süreceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında semadan inmek bir sebeple kendisi ile tartışılacağına, yakasını belalardan ve belalı işlerden sıyıracağına delalettir.

Kahve falında sema etmek kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında semaya yükselmek sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında semaya bakmak hayal edilen şeylere kısa zaman içinde ulaşılacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında semaya çıkmak sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, Allah tarafından müjdeli ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.