Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kangren görmek

Kahve falında kangren görmek ele geçen paranın daha da artacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, kazandığı her kuruşun hakkını vereceğine, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına ve eğer kendisini işine vermezse yakın bir zaman içinde iflasın eşiğine geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kangren gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya sosyal ilişkilerinizi ilgilendiren konularda gelişmeler diğerlerine sizin yolunuzdan gitmekten başka bir seçenek bırakmayabilir.

Kahve falında kangren görmek yeni bir eve taşınılacağına, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında kangren olmak işlerin çok iyi bir hal alacağına, fal sahibinin bu kişiler ile olan bağlarını kopartacağına delalet etmektedir.

Kahve falında elinin kangren olduğunu görmek zevkli ve güzel hale geleceğine, yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, komşularla ters düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında ayağının kangren olduğunu görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, kendisini Allah yoluna adayacağına, çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine işarettir.

Kahve falında bacağının kangren olduğunu görmek büyük başarıların göğüsleneceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kangren olduğunu görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, çok büyük maddi ve manevi zarar görüleceğine rivayet etmektedir.