Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çeşit çeşit lokum görmek

Kahve falında çeşit çeşit lokum görmek neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, işinin gücünün rast gideceğine, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, rahatsızlık yaratan kişilerin geçmişte bırakılacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine, maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına delalettir.

Kahve falında çeşit çeşit lokum gördüyseniz:

  • Bazı konularda sinirli davranışlarınızın zararını görebilirsiniz.

Kahve falında çeşit çeşit lokum görmek hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, hayatının kolaylaşacağına, rahatının da yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında her çeşit hayvan görmek yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, bu sayede işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine yorulur.

Kahve falında çok çeşit hayvan görmek rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine yorulur.

Kahve falında çeşit çeşit böcekler görmek zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çeşit çeşit pastalar görmek ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine inanılır.

Kahve falında çeşit çeşit sebze görmek farklı iş ortaklıklarına gireceğine, işe zorla gidip geleceğine, hiçbir şey yapmak istemez olacağına yorulur.

Kahve falında her çeşit meyve görmek çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, sevdiği kişileri de yanına alacağına delalettir.

Kahve falında çeşit çeşit yılan görmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine alamet etmektedir.