Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının gelinlik giymesini görmek

Kahve falında arkadaşının gelinlik giymesini görmek kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, kişinin işlerinin yoluna gireceğine, bunun da başarılarına başarı, zenginliğine zenginlik, saygınlığına da saygınlık katacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, kazancın artması sayesinde daha bir güzel hayata sahip olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının gelinlik giymesini gördüyseniz:

  • Ne istediğinizi biliyorsunuz, planlarınızdan ödün vermemelisiniz.

Kahve falında arkadaşını gelinlik görmek sorun yaratan bazı olaylar ile karşılaşılacağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında evli bir arkadaşının gelinlik giydiğini görmek yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, zenginlik elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşını kırmızı gelinlikle görmek zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşın gelinlik giydiğini görmek sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine, ferahlayacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşın gelinlik giydiğini görmek adından konuşulur olacağına, sahip olduğu mal varlığını kaybederken, bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşına gelinlik bakmak çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine delalet eder.

Kahve falında gelinlikle arkadaşını görmek böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, hataların düzeltileceğine ve istenen her şeye kavuşulacağına işaret eder.

Kahve falında gelinlikli arkadaşını görmek iş konusunda sürekli yardım edeceğine, insanların takdirine mazhar olacağına rivayet etmektedir.