Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde yüzen insanları görmek

Kahve falında denizde yüzen insanları görmek kurulmuş bir ortaklığın dedikoducu ve ara bozucu bir kadın yüzünden bozulacağına, maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, kötü bir melanetin uzun süre peşinde olacağına, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, hayırsız kişilerle iş yapmak zorunda kalınacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde yüzen insanları gördüyseniz:

  • Sizinle farklı fikirlere sahip kişilerle karşılaşabilir veya tartışabilirsiniz.

Kahve falında denizde yüzen insanlar görmek donanımlı kılacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizde yüzen insanları görmek hasta ve zor geçireceğine, geçmişte düşünmeden söylediklerinin ve yaptıklarının pişmanlıklarını yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında denizde yüzen insan görmek yapılan işte geriye düşüleceğine, prestij kaybı yaşanacağına, evde tatlı bir telaş yaşanacağına yorulur.

Kahve falında mavi yüzlü insan görmek evlendiği hayırlı kısmet ile yakın zaman içinde aralarının açılacağına ve sabırlı bir şekilde yaptığı zor bir işte zarar edeceğine, mal ve para sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında yüzülmüş insan görmek yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, kalbinin küt küt edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir insanın yüzüne bakmak hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına, çeşitli kırgınlıklar olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında nur yüzlü insan görmek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına inanılır.

Kahve falında yüzen insanlar görmek hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına delalet eder.