Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tanımadığın biriyle öpüştüğünü görmek

Kahve falında tanımadığın biriyle öpüştüğünü görmek işlerin aksayacağına, geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, insanlara yardım edeceğine, helal rızka sahip olunacağına, uzun zamandan beri beklenen bir haberin yakın bir zamanda alınacağına ve bu sayede çok daha düzgün ve yükselen bir performans gösterileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığın biriyle öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sosyal ilişkileriniz iş yaşamınız ya da özel hayatınız açısından çeşitli faydalar oluşturabilir.

Kahve falında tanımadığın birinden hamile kalmak sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı arabaya binmek büyük kazançlar sağlayacağına, hak yolunda hayır işleri yapacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında tanımadığın bir kızla evlenmek uğradığı zararı telafi etmek için aldığı borçları ödeyememesi üzerine borçların katlanacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, hastalıkların yakınına uğramayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanımadığı bir erkeğe aşık olmak kısa süre içinde çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir kadını görmek üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın bir şehirde olmak sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tanımadığın yakışıklı erkek görmek evliyse çocuk sahibi olacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına alamet eder.

Kahve falında tanımadığın genç erkek görmek kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına işaret etmektedir.