Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında arkadaşının çocuğunu görmek

Kahve falında arkadaşının çocuğunu görmek mutlulukların yarım kalacağına, heveslerin söneceğine, alacağı zaferlere ve başarılara da kendisinin bile inanamayacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, büyük miktarda para kazanacağına, sorunların bir bir çözüme kavuşacağına, yanlış adımlar atacağına, zarar edilen durumların kısa süre içinde kara geçirileceğine, kolaylığa kavuşacağına, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının çocuğunu gördüyseniz:

  • İnsanlarla sürtüşme meylindesiniz.

Kahve falında arkadaşımın erkek çocuğunun olduğunu görmek mutluluk ve huzur elde edeceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında bir arkadaşın çocuğu olduğunu görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine ve zor bir dönemin gösterilecek sabırla kolayca atlatılacağına işarettir.

Kahve falında arkadaşın çocuğunu görmek çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine işaret eder.

Kahve falında arkadaşımın erkek çocuğu olduğunu görmek çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, varını yoğunu kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında arkadaşın erkek çocuğu olduğunu görmek kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşını ve çocuğunu görmek kişinin gülen yüzünün solacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının çocuğunu sevmek gittiği yolda kendisini ispatlayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının çocuğunu emzirmek nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine inanılır.