Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında peynir böreği görmek

Kahve falında peynir böreği görmek çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine, sorunlarının azalmayarak her geçen gün daha fazla çoğalacağına, borçlarınızın canınızı sıkacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, kişinin bu arkadaşıyla konuşarak durumu sonlandırmak, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına tabir olunur.

Kahve falında peynir böreği gördüyseniz:

  • Olmayan şeyleri hesaplayarak enerji kaybediyorsunuz.

Kahve falında peynir böreği görmek maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, böylece yüzünün güleceğine delalettir.

Kahve falında peynirli börek yapmak kendisini çok kötü ve yalnız hissedeceği bir döneme gireceğine, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında peynirli börek görmek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine delalettir.

Kahve falında peynirli börek yediğini görmek bunu da herkese ilan edeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine yorulur.

Kahve falında peynirli börek yemek görmek onlarla çok iyi vakit geçireceğine, ne yöne gideceğine karar veremeyen fal sahibinin bir seçim yapmak zorunda kalacağına delalet eder.

Kahve falında ıspanaklı peynirli börek görmek işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, moral ve motivasyon açısından çok iyi bir hale gelineceğine ve ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında peynirli börek almak böylelikle sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, sorumluluklarını önemseyerek ve çok çalışarak hayatını geçireceğine, emeklerinin karşılığını da en güzel şekliyle alacağına alamet eder.

Kahve falında peynirli börek pişirmek güvendiği birinden beklemediği kötü davranışlar göreceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına işaret eder.