Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında susam görmek

Kahve falında susam görmek mesleki anlamda geriye düşüleceğine, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, kişinin adına ve ekmeğine leke sürmeyeceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, başarılarının tadına varacağına, öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında susam gördüyseniz:

  • İşlerinize karışan kişiler olabilir.

Kahve falında susamlı ekmek hem yeni yerler göreceğine hem de ekmek sahibi olacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, gözyaşı dökeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında susam görmek üzüntü verici bir duruma düşüleceğine, Allah’ın iyiliklerinin kendisine isabet edeceğine işarettir.

Kahve falında susamlı poğaça görmek dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine delalet eder.

Kahve falında yüzünde susam görmek kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, borçlanıp, hasta olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kavrulmuş susam yemek kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında susamlı ekmek yemek sebepsiz yere bir arkadaşla tartışılacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında susamış birine su vermek elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, şartlar ne olursa olsun asla yolundan ve hedeflerinden vazgeçmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında susamlı çubuk yemek borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, saygın biri haline geleceğine yorulur.