Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında atın arkasından sürüklenmek

Kahve falında atın arkasından sürüklenmek sorunların eşle oturup konuşularak çözüme kavuşturulacağına, buna istinaden kazancına bolluk ve bereket geleceğine, çekilen zahmetin çoğalacağına, bazı girişimlerde bulunacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, şansının her zaman kendinden yana gideceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalettir.

Kahve falında atın arkasından sürüklenmek gördüyseniz:

  • En iyi işi çıkartmak için araştırmalar yapmanız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Kahve falında atın arkasından sürüklenmek şansın yüzüne güleceğine, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir sürü beyaz at görmek geçmişte yaşanan acıların unutulacağı, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına tabir olunur.

Kahve falında sürü halinde at görmek üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, her şeyin aksi şekilde ilerlemeye başlayacağına ve pek çok aksiliğin üst üste geleceğine, kudret sahibi olacağına ve tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sürü at görmek çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine alamet eder.

Kahve falında siyah at sürüsü görmek şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine alamet eder.

Kahve falında at sürüsü görmek üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine tabir olunur.

Kahve falında bir sürü kahverengi at görmek işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Kahve falında kahverengi at sürüsü görmek mutluluktan, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, huzurlu günlerin biteceğine alamet eder.