Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir valiz dolusu para görmek

Kahve falında bir valiz dolusu para görmek rahatlayacağına, ferahlayacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, kendisini işine veremeyeceğine, işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, bedeninin şifa bulacağına ve ruhunun da güzelleşeceğine, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, kendisinin de ona sırtını dönmeyerek elinden geleni yapacağına, sakin giden yaşamının sarsılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir valiz dolusu para gördüyseniz:

  • Riskli işlerden kaçınmalı, para kaybetme ihtimalinizi göz ardı etmemelisiniz.

Kahve falında bir valiz dolusu para görmek araba alınacağına, çok büyük kısmetler sağlayacak bir işe girileceğine, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine işaret eder.

Kahve falında valiz dolusu para görmek çektiği sıkıntı ve zahmet nedeni ile sağlığının bozulacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine rivayet eder.

Kahve falında valiz dolusu elbise görmek elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında bir valiz para görmek hayallerine kavuşacağına, getirisi çok olan işler yapacağına, rahatlık, lüks ve kolaylık içinde yaşayacağına, yüzünün güleceğine, her şeyin sarpa saracağına ve talihsizliklerin ardı arkasının kesilmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında valizle para görmek istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, bir sebeple istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına alamet eder.

Kahve falında valizin içinde para görmek tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye, anlayışlı bir kısmet çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında valiz içinde para görmek müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bir valiz kağıt para görmek karısı şile arasının çok iyi olacağına, verilen emeklerin heba olacağına rivayet etmektedir.